Dzielnica24.pl / Podlesie / WOŚP w Szkole Podstawowej nr 21

WOŚP w Szkole Podstawowej nr 21

24 stycznia 2013

Pomysł imprezy zrodził się w głowach zaangażowanych osób w związku ze zbieżnością numeru szkoły (21) z numerem kolejnego finału WOŚP (21).

Pięciu 10-latków przy wsparciu rodziców zorganizowało całą imprezę dla ponad 400-stu swoich koleżanek i kolegów.Dzieci same przygotowały program artystyczny i przy pomocy rodziców zajęły się przygotowaniem specjalnych koszulek.  Zaprosiły do udziału w imprezie dyrektora katowickiego Finału 21 WOŚP Pana Igora Karkoszkę, który przyjął zaproszenie. Wygłosił krótką prelekcję na temat historii WOŚP, wyświetlał film i slajdy.

Uczniowie wykleili ogromne trójwymiarowe serce w kolorze biało-czerwonym, które zostało zlicytowane w niedzielę 13.01.2013 na scenie pod Spodkiem podczas katowickiego finału 21 WOŚP za 60 zł. Dwa mniejsze serca zlicytowano za 60 zł. Panu Igorowi Karkoszce wręczono prezent – specjalną koszulkę, który przygotowały dzieci przy pomocy Biura Podróży VitaSUN z Będzina, i którą również zlicytowano w niedzielę 13.01.2013 na scenie pod Spodkiem podczas katowickiego Finału 21 WOŚP za 120 zł. Przez cały dzień w szkole piątka przyszłych wolontariuszy WOŚP zbierała pieniądze na 21 Finał WOŚP i zebrała 785, 12 zł.

Brawa wszystkim zaangażowanym za WIELKIE SERCE I CHĘCI!

{obraz}

 

Więcej w kategorii Podlesie

Aktywny senior

Ruszył program „Aktywny senior”. W Centrum Sportowym Bażantowo osoby po 60. roku życia mogą taniej zadbać o zdrowie i kondycję.

:: Katowickie Dożynki