Dzielnica24.pl / Dzielnica / Taxi Rondo Katowice – szybko, tanio, komfortowo

Taxi Rondo Katowice – szybko, tanio, komfortowo

7 maja 2019

Katowice jako centrum dwumilionowej aglomeracji i jeden z najważniejszych węzłów transportowych w Polsce codziennie są świadkiem migracji tysięcy osób. Niestety odwiedzający Katowice często spotykają się z problemami transportowymi różnego typu.

taxi-katowice

Co zrobić, gdy pociąg lub autobus przyjadą do miasta późno w nocy, a podróżujący musi wrócić do mieszkania w Chorzowie? Staje wtedy przed alternatywą – czekać do rana na transport publiczny lub wrócić z bagażem na piechotę? A co, gdy katowiczanin lub katowiczanka chce polecieć na wakacje samolotem wylatującym z Pyrzowic lub Balic, dokąd autobusy jadą drogo i z rzadka? Rozwiązaniem tych problemów są oczywiście taksówki. Zamawiając taksówkę warto postawić na solidną markę.

Taką firmą jest przedsiębiorstwo Taxi Rondo Katowice. Jej główne zalety można sprowadzić do liczby 25. Oznacza ona rabat w wysokości 25%, jaki otrzyma każdy klient zamawiający taksówkę telefonicznie. Ponadto Taxi Rondo Katowice jest firmą funkcjonującą na rynku od 25 lata, w ciągu których wyciągnęło swoje usługi na bardzo wysoki poziom. Z uwagi na to, że dysponuje aż siedemdziesięcioma samochodami i coraz młodszą flotą jest w stanie zapewnić przyjazd taksówki w centrum Katowic w czasie poniżej dziesięciu minut. Dzięki całkowitemu skomputeryzowaniu stanowisk dyspozytorskich średni czas przyjazdów wynosi w tym obszarze osiem minut.

Taxi Rondo Katowice cechuje elastyczność i nowoczesność. Przewożenie klasyczną taksówką pasażera z miejsca na miejsce nie jest jedyną usługą, jaką oferuje korporacja. Firma wykonuje przejazdy do największych polskich lotnisk – w Pyrzowicach (Katowicach), Balicach (Krakowie), Wrocławiu i Warszawie. Taxi Rondo Katowice potrafi dopasować się do każdego klienta. Dlatego większym grupom oferuje przejazd kombi lub vanem, a rodzicom transport ich dzieci z i do szkoły. Umożliwia także przewóz przesyłek, w tym zakupów ze sklepu do domu klienta. Osoby, które piją alkohol na imprezie nie muszą martwić się o zostawiony samochód. Taxi Rondo Katowice dedykuje takim osobom usługę polegającą na odprowadzeniu samochodu. Co więcej oferuje nie tylko komfort i szybkość transportu, ale też konkurencyjną cenę. Taryfy firmy zaczynają się już od 2,10 złotych za kilometr.

Więcej w kategorii Dzielnica

girl-4266712_19201

Depilacja w domu czy w gabinecie kosmetycznym?

Pozbywanie się niechcianego owłosienia to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Osoby chcące uczynić swoją skórę gładką korzystają z różnorodnych technik depilacji, jednak nie każda metoda pozwala na uzyskanie pożądanego efektu. By wybrać odpowiedni zabieg dla siebie, warto rozważyć zarówno te z nich, które stosować można w domowym zaciszu, jak i te, w których wykonaniu wyręczy nas profesjonalny salon urody.