Dzielnica24.pl / Uncategorized / Profesjonalne usługi dźwigowe w Katowicach. Skorzystaj z usług Lidera na Śląsku!

Profesjonalne usługi dźwigowe w Katowicach. Skorzystaj z usług Lidera na Śląsku!

16 lipca 2020

katowice_dzwigi_wynajem_uslugiDźwigi Sołtys z Tychów gwarantuje najlepszą jakość usług dźwigowych w Katowicach, miastach Śląska i Małopolski oraz na terenie całego kraju. Mamy wyjątkową flotę żurawi o różnych parametrach pracy, niezbędne doświadczenie by każde przenoszenie ładunków zakończyło się sukcesem i szerokie możliwości stałej współpracy. Wybierz nasze usługi dźwigowe, jeżeli zależy ci na profesjonalizmie i bezpieczeństwie realizowanych prac.

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Świadczymy usługi dźwigowe w Katowicach i innych miastach na Śląsku. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi w całej Europie. W razie potrzeby wynajmujemy również dźwigi do prac poza granicami kraju. Jesteśmy liderem w południowej Polsce i na Śląsku. Maszyny z naszym logo możesz spotkać na wielu placach budowy.
  • Dysponujemy odpowiednim potencjałem by realizować zlecane prace terminowo i rzetelnie. Mamy w ofercie dźwigi 250, 300 i 500 ton i mniejsze – w sumie ponad 30 różnych maszyn. W Tychach znajduje się nasza firmowa baza oraz własne zaplecze sprzętowe. Dzięki dostępowi do tak różnorodnych maszyn podejmujemy się wykonywania różnych rodzajów prac.
  • Staramy się zminimalizować ryzyko przy każdej usłudze dźwigowej, korzystając z usług własnego centrum technologicznego. To grupa specjalistów, którzy dokonują niezbędnych obliczeń i analiz przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac w terenie. To pomaga uniknąć błędów i pomyłek w trakcie podnoszenia i zapewnia zakończenie każdego zlecenia sukcesem.
  • Mamy ogromne doświadczenie – ponad 25 lat na rynku w branży usług dźwigowych. Właściwie nie ma zlecenia, które mogłoby nas zaskoczyć. Pracowaliśmy już nawet w zadaszonych pomieszczeniach, a także realizowaliśmy przenoszenie ładunków z wykorzystaniem dwóch dźwigów naraz. Tym samym zasłużyliśmy na miano specjalistów od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk to najpopularniejsze zlecenia jakie wykonujemy, ale nie stronimy również od zadań niekonwencjonalnych, wymagających eksperckich umiejętności.

Skorzystaj z naszej oferty i zamów usługi dźwigowe w Katowicach (lub w innym mieście). Zapewnimy profesjonalne i bezpieczne wykonanie twojego zlecenia.
Usługi Dźwigowe Katowice – Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie Dźwigi Katowice Wynajem

soltys_logo_ok

Więcej w kategorii Uncategorized

blog_936s

Kurier do Niemiec? Oto najważniejsze firmy na tym rynku

Niemcy od lat są szczególnie ważnym kierunkiem dla rynku logistycznego w Polsce. Dostarczane tam przesyłki to zarówno produkty własne – dostarczane swoimi flotami – jak i paczki doręczane przez firmy kurierskie. Które marki są pod tym względem najpopularniejsze i największe w Niemczech?