Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

21 sierpnia 2013

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w katowickiej dzielnicy Załęże miał miejsce kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy.

Wypadek z udziałęm motocyklisty katowice załeże55 letni mieszkaniec Katowic kierując samochodem marki Citroen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Suzuki. W wyniku zderzenia 28 letni kierujący motocyklem doznał ogólnych obrażeń ciała. W tym przypadku skończyło się na ogólnych obrażeniach ciała, kolejny taki wypadek może zakończyć się tragiczniej.

Kampania „Szacunek + Zrozumienie + Rozwaga = Bezpieczeństwo” prowadzona przez Katowicką Policję  ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze motocykli i samochodów osobowych. Do kampanii dołączają instytucje i firmy, które chcą mieć wpływ na lepszą współpracę obu grup kierowców na drodze.  Apelujemy o ostrożność i uwagę do motocyklistów jak i kierujących samochodami osobowymi.

Więcej w kategorii Wydarzenia

iacob-hiticas-y0muwahjm70-unsplash

Auto do ślubu. Jak dopasować je do stylu uroczystości?

Wiele par decyduje się na wynajęcie samochodu do ślubu. Wypożyczalnie oferują pełną gamę modeli do wyboru. Na co warto się zdecydować? Najczęściej wybór pada na samochody, które wpisują się w tematykę uroczystości weselnych.