Dzielnica24.pl / Uncategorized / Kiedy warto wykonać wampirzy lifting twarzy?

Kiedy warto wykonać wampirzy lifting twarzy?

22 października 2020

Lifting to zabieg najczęściej kojarzony z inwazyjną procedurą chirurgii plastycznej. Jednak można przeprowadzić go także bezinwazyjnie – wystarczy udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Tam można wykonać zabieg wampirzego liftingu, który obecnie cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

osocze-bogatoplytkowe-1024x682

Na czym polega zabieg wampirzego liftingu?

Wampirzy lifting twarzy to zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa wyglądu twarzy – jej odmłodzenie, rewitalizacja. Stosowany jest on między innymi w przypadku widocznych zmarszczek oraz innych niedoskonałości, lecz również może służyć jako procedura anti-aging, czyli przeciwstarzeniowa. Zabieg wampirzego liftingu bazuje na wykorzystaniu wyjątkowego środka aktywnego – osocza bogatopłytkowego. Jest ono produkowane z krwi własnej pacjenta biorącego udział w zabiegu – stąd właśnie wzięła się jego nazwa.

Osocze bogatopłytkowe – sekret skuteczności wampirzego liftingu

Osocze bogatopłytkowe jest specjalnym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest na bazie krwi pobranej od pacjenta, która następnie umieszczana jest w specjalnym urządzeniu, by uzyskać gotowe do użycia osocze. Tym, co czyni osocze bogatopłytkowe tak skutecznym preparatem stosowanym w medycynie – nie tylko tej estetyczne, jest duża zwartość czynników aktywnych, w tym komórek macierzystych, czynników wzrostu, które aktywują naturalne procesy regeneracji tkanek. Ze względu na swoją wysoką efektywność zabieg ten jest polecany jako alternatywa dla botoksu, ale nie tylko pomaga w likwidacji zmarszczek.

Wskazania do zabiegi wampirzego liftingu:

  • skóra wymagająca rewitalizacji, także w okolicach wokół oczu czy na szyi

  • blizny różnego pochodzenia, w tym blizny potrądzikowe

  • obniżenie gęstości i napięcia skóry

  • widoczne zmarszczki, blizny

  • profilaktyka procesów starzeniowych skóry

  • leczenie nadmiernego wypadania włosów

Jak przebiega zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Zabieg wampirzego liftingu dzieli się na kilka etapów:

1. Pobranie krwi od pacjenta

Pierwszym etapem jest pobranie krwi od pacjenta – zabieg wykonuje się w sterylnych warunkach i przebiega on tak, jak podczas pobierania krwi w laboratorium.

2. Przygotowanie preparatu z osoczem bogatopłytkowym

Potem krew pobrana od pacjenta jest umieszczana w urządzeniu przygotowującym preparat osocza bogatopłytkowego.

3. Wstrzyknięcie preparatu z osoczem w skórę

Trzecim etapem zabiegu jest iniekcja przygotowanego preparatu we wcześniej wyznaczone obszary, na przykład na twarzy, skórze głowy.

Gdzie można przeprowadzić wampirzy lifting?

Osobom planującym wykonać wampirzy lifting Ruda Śląska daje możliwość skorzystania z niego w najlepszych gabinetach na całym Śląsku. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się online.

Więcej w kategorii Uncategorized

blog_936s

Kurier do Niemiec? Oto najważniejsze firmy na tym rynku

Niemcy od lat są szczególnie ważnym kierunkiem dla rynku logistycznego w Polsce. Dostarczane tam przesyłki to zarówno produkty własne – dostarczane swoimi flotami – jak i paczki doręczane przez firmy kurierskie. Które marki są pod tym względem najpopularniejsze i największe w Niemczech?