Dzielnica24.pl / Uncategorized / Jakie cechy powinna mieć dobra restauracja? – Tychy

Jakie cechy powinna mieć dobra restauracja? – Tychy

4 grudnia 2017

Nie od dzisiaj wiadomo, że od przygotowania restauracji może zależeć całe przyjęcie. Dlatego też z najwyższą starannością powinniśmy wybierać lokale, jeżeli zależy nam na tym, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dzisiaj przedstawimy Wam rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, aby przeżyć niezapomniany wieczór w dobrej atmosferze.

 

restaurant-691397_960_720Wystrój i rozmieszczenie asortymentu

Powiada się, że o gustach się nie dyskutuje i jest to kwestia indywidualna. Z jednej strony to prawda, ale zapraszając gości w konkretne miejsce, musimy się upewnić, że żadnemu z gości nie będzie przeszkadzał wystrój danego miejsca, bo po prostu źle to wpłynie na ich samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by wybrany lokal był utrzymany albo w spójnym stylistycznie klimacie, bo ile można się sprzeczać co do koncepcji i gustu, to wszelkie elementy losowości nie są zbyt przychylnie widziane. Ilość miejsca również nie jest bez znaczenia, gdyż przesiadywanie przy stole musi być wygodne, bez żadnego chowania łokci i ścisku. Miejsce wydzielone na parkiet też musi odpowiadać liczbie gości, gdyż w przeciwnym wypadku nie wszyscy będą mogli wziąć udział w zabawie lub będzie to wyjątkowo niekomfortowe.

Sprawdź stronę restauracja Tychy.

Zawartość Menu

„Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Nie sposób się nie zgodzić z tym twierdzeniem, gdyż doświadczenie pokazuje nam, że jeżeli widzimy sto pozycji w menu, to nie będzie to górnolotny posiłek. Gdy chcemy zjeść coś dobrego, to zazwyczaj kierujemy się do miejsca, gdzie w danej potrawie kucharze się specjalizują. Warto więc zwrócić uwagę na rozstrzał w pozycjach, a także powszechne opinie o kuchni. Mile widziane są także tak zwane specjały lokalu. Mamy wtedy pewność, że dostajemy oryginalne i smaczne danie, któremu poświęcone jest dostatecznie dużo czasu.

Poziom obsługi

Jest to element, który we współczesnych czasach jest często stawiany na pierwszym miejscu w biznesie. W przypadku restauracji to nie tylko obsługa wydarzenia, czyli podanie dań i usługiwanie gościom. Wszystko zaczyna się już na etapie kontaktu z restauracją. Jeżeli przyjmujący zamówienie odnosi się do klienta z szacunkiem, uprzejmie i naprawdę poświęca mu czas, a nie tylko wpisuje kolejną osobę do grafiku, to możemy się spodziewać równie wysokiego poziomu obsługi na sali. Wydawałoby się, że jest to dość podstawowa kwestia, a jednak uprzejmość i profesjonalizm wciąż są nieprzeceniony atutami w każdej branży.

Jeśli chodzi o Tychy, restauracją, która może się wyróżnić samymi pozytywami w wymienionych kwestiach, jest Wmiędzyczasie. Znajdą tam Państwo wiele mile zaskakujących aspektów, ale nie będziemy psuć niespodzianki. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze!

 

Więcej w kategorii Uncategorized

blog_936s

Kurier do Niemiec? Oto najważniejsze firmy na tym rynku

Niemcy od lat są szczególnie ważnym kierunkiem dla rynku logistycznego w Polsce. Dostarczane tam przesyłki to zarówno produkty własne – dostarczane swoimi flotami – jak i paczki doręczane przez firmy kurierskie. Które marki są pod tym względem najpopularniejsze i największe w Niemczech?