Dzielnica24.pl / migawki / NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

14 stycznia 2019

W imieniu mamy Amelki zwracamy się o pomoc do wszystkich mieszkańców osiedla Witosa, dzielnicy Załęża oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną wspomóc przelaniem złotówki dla dzielnej Amelki.

Kochani – Uśmiech dziecka dla rodzica jest najważniejszy, a każdy z nas ma dzieci i pragnie szczęścia dla naszego maluszka. Wspomóżmy zbiórkę, tą jedną symboliczną złotówką, którą możemy wpłacić na konto dla Amelki.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

Zwracam się z prośbą o pomoc dla mojej córki Amelki, która od urodzenia choruje na artrogrypozę – chorobę mięśni i stawów.
W lipcu br. zaplanowana została czwarta operacja Amelii – kolana i stopy, podobnie jak poprzednie odbędzie się w niemieckiej klinice w Aschau, która specjalizuje się w leczeniu tejże choroby. Aktualnie kolano prawie wcale się nie zgina, stopa wraca do szpotawości. Leczenie nie jest refundowane przez NFZ, a jego koszt wyniesie ok 80.000 PLN.
Jeżeli możesz pomóc przekaż nawet symboliczną złotówkę na zbiórkę, którą uruchomiła Fundacja Siepomaga – więcej
Więcej informacji o Amelce znajdziesz na stronie: www.amelkakowalczyk.pl
Dziękuję – mama Amelki

Więcej w kategorii migawki

stal-kwasoodporna-w-instalacjach

Stal kwasoodporna w instalacjach przemysłowych

Specjalistyczne instalacje są wykorzystywane w niemal każdej gałęzi przemysłu. Wykorzystywane do ich budowy elementy armatury przemysłowej są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników, dlatego powinny cechować się wysoką odpornością i wytrzymałością. Z tego względu takie części instalacji, jak rury, są wykonywane ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej.