Dzielnica24.pl / Piotrowice - Ochojec / Zaoszczędź na podręcznikach!

Zaoszczędź na podręcznikach!

10 czerwca 2013

Czerwiec – piękna pogoda i wizja wakacji  – tak większości z nas kojarzy się bieżący miesiąc. Mimo, że dzieci właśnie kończą  pracowity rok szkolny to ich rodzice wiedzą, że wraz z końcem dotychczasowego roku szkolnego należy już myśleć o kolejnym wrześniu i związanych z nim wydatkami.

Tanie podręczniki na piotrowicach w księgarni EskulapDo 300 zł w przypadku podstawówki, powyżej 400 zł w gimnazjum, a nawet 600 w ogólniaku – tyle przeciętnie wydają rodzice przed wysłaniem swojego dziecka do szkoły. Nie są to kwoty małe, biorąc pod uwagę, że często konkurują z funduszem przeznaczonym na wakacyjny wypoczynek. Wielu rodziców zastanawia się jak kupić taniej podręczniki, nie rezygnując z ich jakości oraz nie powierzając pieniędzy mało wiarygodnym księgarniom internetowym?

Już od kilku lat pomysł na oszczędność znalazła piotrowicka Księgarnia Eskulap. W czerwcu i lipcu (w tym roku od 10 czerwca do 6 lipca) będzie zachęcać rodziców dzieci w wieku szkolnym do wcześniejszego zakupu podręczników. Powód żeby skorzystać z zachęty? Do stałych cen katalogowych podręczników oferowanych przez wydawców w tych dniach doliczany będzie dodatkowy 8% rabat.

Nasi stali klienci wiedzą, że w okresie zakupów podręczników zawsze dysponujemy wykazami z okolicznych szkół. Dzięki temu nie trzeba do nas przychodzić z własnym spisem, a wystarczy tylko podać numer szkoły i klasę. – opowiada o funkcjonowaniu księgarni Eskulap jej właścicielka, Grażyna Górzyńska-Krawczyk.

Księgarnia Eskulap działa od 1992r. Swoim klientom stale proponuje szeroki wachlarz książek dla dzieci, literaturę popularnonaukową, beletrystykę oraz albumy. Ponadto oferuje zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz artykuły szkolne. W stałej ofercie księgarni znajdują się podręczniki używane w okolicznych szkołach, natomiast na życzenie klienta sprowadzane są również podręczniki z innych szkół, położonych w dalszych rejonach miasta. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na podręczniki na początku wakacji i odebranie ich pod koniec sierpnia lub na początku września.

Więcej: http://www.dzielnica24.pl/piotrowice-ochojec/ksiegarnia/2281-ksiegarnia

Więcej w kategorii Piotrowice - Ochojec

rawa katowice

Dołącz do Rawy Katowice – rekrutacja 31 stycznia!

Przed baseballistami Rawy Katowice kolejny pracowity sezon i jak co roku w czasie okresu zimowego przeprowadzona zostanie rekrutacja do drużyny.

:: Zagraj na Bukowej