Dzielnica24.pl / Brynów - Załęska Hałda / Wille Parkowa – ruszyła sprzedaż mieszkań

Wille Parkowa – ruszyła sprzedaż mieszkań

18 lipca 2012

„Wille Parkowa”. Istna enklawa. Projekt, który będzie dojrzewał z ludźmi. Ponadczasowy. Naturalnie w centrum miasta.

– Wyobraźmy sobie przyszłość, która wkrótce stanie się codziennością. Oszczędzając czas i energię, dosłownie w kilka minut, komunikacją miejską lub własnym samochodem przenosimy się w znakomity parkowy krajobraz, dostępny z okien naszego mieszkania. Pomiędzy naturą  a kulturą. Pomiędzy żywą przyrodą a tętniącym życiem miastem – Tomasz Konior

Zaledwie 32 apartamenty o różnej wielkości. 5 Budynków, umiejętnie wpisanych w kontekst. W mikroskalę  przestrzeni. Park Kościuszki – „zielone płuca” Katowic, a jednocześnie serce aglomeracji.Połączenie tradycji architektury regionu i najlepszych inspiracji. Świetne położenie, doskonała komunikacja, zdrowe środowisko.

Miejsce przyjazne, bezpieczne. Cegła i drewno – materiały z natury i najwyższej  jakości. Loggie i okna – punkt spotkania domu i przyrody. Między budynkami – specyfika wspólnej przestrzeni, miejsce spotkań mieszkańców i ich gości.

Więcej: www.willeparkowa.pl

 

 

Więcej w kategorii Brynów - Załęska Hałda

botox-katowice

Botox Katowice – czy to bezpieczne?

Substancja nazywana w obrocie konsumenckim potocznie botoksem (botoxem) określana jest tak naprawdę ściślej jako toksyna botulinowa oraz stosowana od wielu lat w branży kosmetycznej przy niektórych z zabiegów stosowanych w celu poprawy stanu skóry, w tym zwłaszcza – niwelacji pojawiających się zmarszczek oraz odmłodzenia skóry. Pierwotnie substancja ta wykorzystywana była jednakże w innych dziedzinach – neurologii i okulistyce, gdzie stosowano ją do usuwania nadmiernego napięcia mięśniowego u chorych na porażenie mózgowe dzieci oraz u ludzi znajdujących się w stanie po udarze mózgu. W okulistyce z kolei służyła ona do leczenia zeza.