Dzielnica24.pl / Inwestycje / Utrudnienia na ul. Mikołowskiej

Utrudnienia na ul. Mikołowskiej

28 października 2015

Od 2 listopada nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Mikołowskiej, wynikająca z remontu kanalizacji na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Andrzeja.

Mikołowska SCHEMAT OBJAZDUPrace potrwają od 2 do 30 listopada br.

Roboty będą prowadzone w następujący sposób:
• Od ul. Poniatowskiego pomiędzy kolejnymi studniami z wyłączeniem tylko jednego pasa ruchu w godzinach od 18:00 – 6:00. Ruch będzie się odbywał wytyczonymi zamiennymi torami ruchu (bez ruchu wahadłowego), po jednym w każdym kierunku.
• Na ul. Mikołowskiej w kierunku od strony ul. Sądowej będzie wykonana komora, która swoją wielkością zajmie cały pas do lewoskrętu w ul. Andrzeja, jak również część pasa na wprost. Ruch pod wiaduktem będzie sprowadzony do prawego zawężonego pasa ruchu i utrzymany wyłącznie prosto. WYŁĄCZONY ZOSTANIE SKRĘT W LEWO (w ul. Andrzeja). Ruch Mikołowską w dół pod wiaduktem kolejowym do ulicy Matejki zostanie utrzymany.

Objazd będzie poprowadzony ulicami (mapka w załączeniu):
Mikołowska -> Raciborska -> Kozielska -> Kopernika -> Plac Miarki -> Batorego do Andrzeja.

Relacja prawoskrętu z Andrzeja w kierunku ul. Matejki będzie zachowana.

Więcej w kategorii Inwestycje

mag2

Jakie są ceny wynajmu powierzchni magazynowych w Polsce?

Systematyczny wzrost gospodarczy, jeden z najszybszych w krajach Unii Europejskiej, powoduje, że w Polsce przybywa inwestycji związanych z logistyką. Polski rynek sam w sobie jest atrakcyjny dla inwestorów ze względu na dużą liczbę mieszkańców, czyli potencjalnych klientów. Dochodzi do tego centralne położenie na mapie Europy, co powoduje, że to właśnie w naszym kraju lokowane są inwestycje, które zasięgiem obejmują tę część Europy.