Dzielnica24.pl / Sport / Uruchamiamy zegar, który będzie odliczał czas pozostały do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF EURO 2016

Uruchamiamy zegar, który będzie odliczał czas pozostały do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF EURO 2016

15 stycznia 2015

Mecze fazy grupowej będą odbywały się w katowickim Spodku. Odliczanie zacznie się dokładnie na rok przed inauguracją turnieju.

zegarWydarzenie odbędzie się dzisiaj, tj. 15 stycznia br., (czwartek) o godz. 11:30 na katowickim rynku, a zegar zostanie zamontowany na fasadzie kamienicy usytuowanej pod adresem Rynek 13 (Urząd Miasta).

Zegar uruchomią Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Marcin Herra

Z tej okazji na rynku wystąpi Orkiestra Górnicza Kopalni Katowice-Kleofas, pojawią się dzieci z katowickich szkół, będzie rozdawana gorąca herbata. Uczestników powita maskotka EHF EURO 2016, a w powietrze wzniosą się balony wypełnione helem. Na koniec wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego zdjęcia.

Więcej w kategorii Sport

siatkowka

Mecz Gwiazd Siatkówki

Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki przy współpracy z Miastem Katowice oraz przy udziale Polskiego Związku Piłki Siatkowej, przygotowała wyjątkowe wydarzenie siatkarskie w 2016r. – MECZ POLSKA – RESZTA ŚWIATA czyli Mecz Drużyny Gwiazd Światowej Siatkówki z Drużyną Gwiazd Polskiej Siatkówki.

:: Graj w baseball!