Dzielnica24.pl / Edukacja / Szkoła policealna – Gdańsk

Szkoła policealna – Gdańsk

17 marca 2021

Po zakończeniu liceum pozostaje tylko wybranie się na studia. Plany życiowe jednak czasem się zmieniają. Nie zawsze się udaje dostać na wybrany kierunek. Czasem też potrzebne są finanse na już i nie ma możliwości czekania kolejnych pięciu lat, aż znajdzie się wymarzoną pracę w zawodzie. W takich sytuacjach wybierz szkołę policealną w Gdańsku! Pomożemy Ci zdobyć zawód i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

szkoly-medyczne

Kierunki w szkole policealnej w Gdańsku

Dla osób chcących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy przygotowaliśmy wiele ciekawych kierunków. Skupiamy się przede wszystkim na kształceniu personelu opiekuńczego i medycznego. Szkoła policealna w Gdańsku przeznaczona jest dla ludzi z różnym charakterem i odmiennymi predyspozycjami. Inne osoby odnajdą się w roli opiekunów osób starszych lub dzieci, inne będą czerpały radość z pomagania osobom niepełnosprawnym, a jeszcze inne sprawdzą się jako technik elektroniki i informatyki medycznej. Wykształcimy również przyszłych techników zajmujących się usługami dentystycznymi, kosmetycznymi czy masażami.

Bezpłatna szkoła – szerokie możliwości

Oprócz nauki w danym kierunku oferujemy również możliwość zrobienia dodatkowych kursów. Wybór kursów jest ograniczony kierunkiem kształcenia, dlatego należy zapoznać się ze szczegółami jeszcze przed przystąpieniem do procesu rekrutacji. Umożliwiamy między innymi wykonanie następujących, dodatkowych szkoleń.

  • Charakteryzacja teatralna.
  • Elementy implantologii oraz technologia CAD/CAM.
  • Szkolenie z zakresu podologii.
  • Radiologia w stomatologii.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • Szkolenie z zakresu refrakcji.

Szkoła policealna w Gdańsku

Jeśli potrzebujesz dobrze płatnej pracy, która da Ci satysfakcję, a także pozwoli rozpoczęcie procesu doskonalenia zawodowego, wybierz naszą szkołę policealną w Gdańsku (sprawdź: https://szkolymedyczne.eu/gdansk/kontakt). Jest to oferta dla ludzi, którzy chcą coś osiągnąć i zależy im na budowaniu stabilnej przyszłości. Oferujemy kilkanaście ciekawych kierunków w zakresie medycyny i opieki nad chorymi, dziećmi i niepełnosprawnymi. Dodatkowe możliwości, jakie czekają naszych uczniów, jak bogata oferta dodatkowych kursów, szkoleń i seminariów, stanowi kolejne mocne strony w czasie procesu rekrutacji do pracy Twojej przyszłości.

Dzięki nam możesz wziąć życie w garść i polepszyć swoje warunki życiowe. Już teraz zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać szczegóły związane z oferowanymi przez nas kierunkami kształcenia. Powiemy Ci, jak będą wyglądać Twoje możliwości na rynku pracy po zakończeniu naszej szkoły. Udzielimy Ci też niezbędnych informacji na temat procesu rekrutacji.