Dzielnica24.pl / Dąb / Święto Szkoły Podstawowej nr 17

Święto Szkoły Podstawowej nr 17

20 marca 2013

W Szkole Podstawowej nr 17 w Katowicach trwają przygotowania do Święta Szkoły. W tym roku odbywa się ono pod hasłem: „Utalentowana 17 z ekologią za pan brat”.

Szkoła Podstawowa nr 17 - święto szkołyTegoroczne Święto Szkoły odbędzie się 21 marca w godzinach od 16.30. Wszystkich chętnych uczestniczenia w uroczystościach oraz rodziców i uczniów Szkoły zapraszamy do obu obiektów placówki. Na ten szczególny dzień organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje, oczywiście związane tematycznie z tegorocznym motywem przewodnim święta – utalentowanymi uczniami Szkoły i ekologią. Ustalony harmonogram imprezy przewiduje m. in. uroczyste odsłonięcie Tablicy Prymusów Szkoły,  prelekcje dla rodziców na temat zdrowej żywności, karaoke, konkurs wiedzy o historii szkoły oraz aerobik dla wszystkich chętnych.

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej w kategorii Dąb

psychologia gestalt Barbara Królewicz

Gestalt – poszerzanie świadomości

Współczesna psychologia oferuje wiele różnych szkół, technik i podejść. Poszukujący dla siebie najlepszego rozwiązania często kierują swoją wagę na wyjątkową terapię Gestalt, która dla wielu osób okazała się uwolnieniem od wewnętrznych napięć i konfliktów

:: Pożegnanie lata

:: Alarmy bombowe

:: Dar IPN dla szkoły