Dzielnica24.pl / Brynów - Załęska Hałda / Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody

5 lutego 2013

Dziś w godzinach od 9.00 do 13.00 zabraknie wody w niektórych mieszkaniach w Brynowie.

Przerwa w dostawie wodyKatowickie Wodociągi S.A. poinformowały, że dziś (05 luty)  od godz. 9.00 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Lelków, Cyranek i Zimorodków w Katowicach. Jak tłumaczą zakłócenia związane są z pracami polegającymi na podłączeniu nowej sieci wodociągowej.

Szczegółowych informacji odnośnie czasu trwania prac przez całą dobę udzielają dyspozytorzy Katowickich Wodociągów S.A. pod nr tel. 32 78 82 410, 32 25 64 809, 32 25 65 537 oraz pod bezpłatnym numerem 994.

Więcej w kategorii Brynów - Załęska Hałda

botox-katowice

Botox Katowice – czy to bezpieczne?

Substancja nazywana w obrocie konsumenckim potocznie botoksem (botoxem) określana jest tak naprawdę ściślej jako toksyna botulinowa oraz stosowana od wielu lat w branży kosmetycznej przy niektórych z zabiegów stosowanych w celu poprawy stanu skóry, w tym zwłaszcza – niwelacji pojawiających się zmarszczek oraz odmłodzenia skóry. Pierwotnie substancja ta wykorzystywana była jednakże w innych dziedzinach – neurologii i okulistyce, gdzie stosowano ją do usuwania nadmiernego napięcia mięśniowego u chorych na porażenie mózgowe dzieci oraz u ludzi znajdujących się w stanie po udarze mózgu. W okulistyce z kolei służyła ona do leczenia zeza.