Dzielnica24.pl / migawki / ProfiAuto Show 2015

ProfiAuto Show 2015

9 marca 2015

Dwunasta edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show odbędzie się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach. Impreza po raz pierwszy obejmie nie tylko tereny Spodka, ale także nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Wśród atrakcji – zawody freestyle motocross, z jednymi z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników FMX, a także dziesiątki pokazów, prezentacje najważniejszych światowych producentów z branży automotive i koncerty.

ProfiAuto_ShowPiękne samochody, atrakcyjne hostessy, koncerty, wystawy samochodów sportowych oraz poddanych tuningowi, pokazy kaskaderskie, liczne konkursy dla publiczności – podczas tegorocznej edycji nie zabraknie elementów, które są wizytówką ProfiAuto Show. Po raz pierwszy, w ramach targów odbędzie się również ProfiAuto FMX & Music Show – unikalna w skali kraju impreza motocyklowa z najlepszymi zawodnikami freestyle motocross i muzyką na żywo. Bilety na część wystawienniczą oraz wieczorne show są już w sprzedaży.

– Tegoroczna edycja ProfiAuto Show jest dla nas wyjątkowa. Po raz pierwszy w Spodku odbędą się zawody motocrossowe na taką skalę. Wystawców i odwiedzających część targową zapraszamy natomiast do nowej lokalizacji – położonego tuż przy Spodku Międzynarodowego Centrum Kongresowego, którego przestrzeń wykorzystamy na organizację stoisk, pokazów, szkoleń i innych atrakcji – mówi Michał Tochowicz, menadżer sieci ProfiAuto, organizatora targów.

Do rywalizacji na najbardziej efektowne triki i skoki podczas ProfiAuto FMX & Music Show staną jedni
z najlepszych polskich i światowych zawodników freestyle motocross. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Mistrz Polski FMX – Artur Puzio. Zawody będą miały status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a sportowe emocje dodatkowo podgrzeje muzyka na żywo. Zapewni ją zespół Yuma Band, który zagra bezpośrednio w trakcie zawodów, a także gwiazda wieczoru – Acid Drinkers.

W części wystawienniczej na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki z branży automotive. Wśród nich znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów jak i wyposażenia warsztatów. Przez dwa dni targów na ich stoiskach trwać będą pokazy, prezentacje i konkursy dla odwiedzających.

ProfiAuto Show to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz największych polskich wydarzeń motoryzacyjnych. Jej plan każdorazowo opracowywany jest z myślą o pasjonatach motoryzacji i przedstawicielach branży: mechanikach, producentach, właścicielach sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych. W 2014 roku wzięło w niej udział ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających.

Bilety na ProfiAuto Show oraz ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim:

http://bit.ly/1833jyv oraz http://bit.ly/1NzCanz

Więcej informacji na temat targów znaleźć można na stronie www.profiautoshow.pl

Więcej w kategorii migawki

1-3

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

W imieniu mamy Amelki zwracamy się o pomoc do wszystkich mieszkańców osiedla Witosa, dzielnicy Załęża oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną wspomóc przelaniem złotówki dla dzielnej Amelki. Kochani – Uśmiech dziecka dla rodzica jest najważniejszy, a każdy z nas ma dzieci i pragnie szczęścia dla naszego maluszka. Wspomóżmy zbiórkę, tą jedną symboliczną złotówką, którą możemy […]