Dzielnica24.pl / Os. Witosa / Policjanci zapraszają na spotkania

Policjanci zapraszają na spotkania

16 października 2013

Kolejne debaty policji i mieszkańców miasta. Tym razem będą one dotyczyły bezpieczeństwa osób w wieku 60+.

Policjanci zapraszaja na spotkaniaTo kolejne przedsięwzięcia w ramach cyklu „Jestem bezpieczny, chronię siebie i swoje mienie", które odbywają się w ramach policyjnego programu profilaktycznego "Bezpieczna Przystań".

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy 17 października do Domu Parafialnego "Nazaret" przy ulicy Radockiego 251 o godzinie 9.00 i do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ulicy Witosa 23 o godzinie 17.00.

Podczas spotkania policjanci będą mówić o propozycjach wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku. Wspólne debaty będą okazjami aby przekazać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa w domu, na ulicy, w środkach komunikacji miejskiej, jak bezpiecznie korzystać z telefonu komórkowego, internetu oraz jak nie stać się ofiarą przestępstwa.

 

Więcej w kategorii Os. Witosa

1-3

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

W imieniu mamy Amelki zwracamy się o pomoc do wszystkich mieszkańców osiedla Witosa, dzielnicy Załęża oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną wspomóc przelaniem złotówki dla dzielnej Amelki. Kochani – Uśmiech dziecka dla rodzica jest najważniejszy, a każdy z nas ma dzieci i pragnie szczęścia dla naszego maluszka. Wspomóżmy zbiórkę, tą jedną symboliczną złotówką, którą możemy […]

:: Gramy dla Dominika

:: Katowicka Familiada

:: Zagraj na Bukowej