Dzielnica24.pl / migawki / Paintball Katowice – idealna impreza firmowa?

Paintball Katowice – idealna impreza firmowa?

28 maja 2018

paintball-katowiceZapewne każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że praca jest kluczowym i często także nieodłącznym elementem życia człowieka. To właśnie dzięki pracy i dochodom, które z niej osiągamy jesteśmy w stanie utrzymać siebie i rodzinę, zaspokajać podstawowe potrzeby życiowe i realizować pasje.

Bez wątpienia praca daje nam także możliwość rozwoju, poczucie wartości oraz bycia potrzebnym. Całe lata naszego kształcenia i edukacji zmierzają przecież do tego aby w przyszłości pełnić dobrą funkcję, a co za tym idzie osiągać odpowiednie zarobki. Niejednokrotnie też pewnie, rodzice czy dziadkowie powtarzali nam, gdy byliśmy jeszcze dziećmi, że mamy się uczyć, by w zdobyć odpowiednie wykształcenie i mieć w przyszłości dobrą pracę, która powinna być jednym z naszych priorytetów. Zatem nietrudno zauważyć, że praca jest nieodłącznym elementem (a z pewnością powinna być) każdego człowieka. Niestety często zapomina się, że pracę tworzą ludzie i to jaka jest atmosfera w miejscu jej świadczenia bardzo często ma kluczowy wpływ na jej wyniki i efekty końcowe. Udowodniono naukowo, że dobra atmosfera i relacje wśród pracowników pozytywnie oddziałuje na wykonywaną przez nich pracę i motywują ich dużo bardziej niż premia finansowa. Jakie zatem kroki poczynić aby w firmie pracowało się lepiej? Bez wątpienia jednym z lepszych a zarazem najciekawszych rozwiązań są ostatnimi czasy imprezy firmowe czy wyjazdy integracyjne. Dają one nie tylko możliwość lepszego poznania się, ale także niejednokrotnie prowadzą do nawiązania przyjaźni i sprzyjają nauce zespołowego rozwiązywania zadań czy problemów.

Spotkania integracyjnego nie musi wcale inicjować pracodawca, mogą to uczynić pracownicy, a jeżeli nie mają pomysłu warto zajrzeć na różnego rodzaju fora, strony internetowe czy ulotki, gdzie aż roi się od propozycji organizowania tego rodzaju form integracji. Sporym zainteresowaniem ostatnimi czasy cieszy się Paintball w Katowicach. Bez wątpienia ta strategiczna gra zespołowa pozwoli nam nie tylko zasmakować ekscytujących wrażeń, ale również wymaga działania drużynowego, co bez wątpienia pozytywnie wpłynie na relacje między pracownikami. Decydując się na zorganizowanie imprezy firmowej Paintball w Katowicach mamy do wyboru naprawdę szeroką ofertę i możliwości. Możemy zdecydować się na różnego rodzaju scenariusze jak na przykład: prowadzenie gry w okopach, w lesie, czy nawet wokół opuszczonych budynków, wszystko zależy od upodobań grupy. Co więcej niejednokrotnie w ofercie Paintball Katowice możemy również sami wybrać teren, na którym chcemy rozegrać grę. Jeżeli chodzi o samą cenę tego typu atrakcji, to zważywszy na fakt, że ma ona stanowić imprezę firmową, możliwe jest zorganizowanie tak zwanej zrzutki, co w efekcie okazuje się tanią i rewelacyjną atrakcją, która z pewnością zaowocuje przy wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych oraz dzięki której może narodzić się wiele wspaniałych przyjaźni. Paintball to również ciekawa forma spędzania wolnego czasu, zatem szybko może okazać się, że z uwagi na zadowolenie grupy, tego typu imprezy firmowe będą organizowane regularnie.

Więcej w kategorii migawki

1-3

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY NA DZIECIĄTKO Z NASZEGO OSIEDLA WITOSA.

W imieniu mamy Amelki zwracamy się o pomoc do wszystkich mieszkańców osiedla Witosa, dzielnicy Załęża oraz ludzi dobrej woli, którzy pragną wspomóc przelaniem złotówki dla dzielnej Amelki. Kochani – Uśmiech dziecka dla rodzica jest najważniejszy, a każdy z nas ma dzieci i pragnie szczęścia dla naszego maluszka. Wspomóżmy zbiórkę, tą jedną symboliczną złotówką, którą możemy […]