Dzielnica24.pl / Inwestycje / Nieruchomości w Markach – dla kogo nowe mieszkania?

Nieruchomości w Markach – dla kogo nowe mieszkania?

14 września 2018

W Markach pod Warszawą powstają nowe mieszkania, ulokowane na nowoczesnym, spokojnym osiedlu. Okolica jest wymarzona – blisko znajdują się szkoły, przychodnie i sklepy, ale w pobliżu nieruchomości panuje spokój. Ponadto, dojazd do stolicy jest bardzo łatwy, co umożliwia korzystanie z zalet dużego miasta w formie wielu miejsc pracy, dobrych uczelni czy obiektów rozrywkowych. Komu nieruchomości w Markach najbardziej przypadną do gustu?

marki-mieszkaniaNowe mieszkania w Markach idealne dla rodzin z dziećmi

Z pewnością dla rodzin z dziećmi nieruchomości rynku pierwotnego w Markach z np. takiej inwestycji http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/ będą wymarzonym miejscem na osiedlenie się i rozpoczęcie życia w nowej lokalizacji. Osiedle, na którym umieszczone są nowe mieszkania, jest ogrodzone, spokojne i bezpieczne. Posiada także nowocześnie wyposażone place zabaw, na których najmłodsi z pewnością spędzą wiele czasu.

Rodziny mogą wybierać wśród różnego typu mieszkań, w zależności od swoich potrzeb i wymagań – do wyboru są lokale o metrażu od 35 do aż 84 m2, posiadające od 2 do 4 pokoi, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno rodzice jedynaka, jak i małżeństwa posiadające lub planujące większą rodzinę.

Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecamy nowe mieszkania na parterze – są wyposażone w ogródki lokatorskie, dzięki którym najmłodsi będą mogli bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu, będąc cały czas pod opieką rodziców. Najniższy poziom to także mniejszy kłopot z wnoszeniem wózka czy śpiącego malucha.

Nieruchomości rynku pierwotnego – coś dla singli

Nieruchomości rynku pierwotnego w Markach to także idealny wybór dla osób, które chcą mieszkać samotnie. Choć okolica jest spokojna, pozwala na wiele aktywności – niedaleko znajdują się liczne atrakcje i tereny rekreacyjne, np. w pobliżu Rzeki Długiej czy Jeziora Czarnego. Nie można także zapomnieć o łatwym dojeździe do Warszawy – miasta oferującego nie tylko mnóstwo rozrywek, ale także wiele dobrze płatnych miejsc pracy oraz studia na jednej z najlepszych w kraju uczelni. Ceny nieruchomości w samej stolicy są bardzo wysokie – nowe mieszkania w Markach stanowią o wiele niższy koszt, a od dużego miasta dzieli je zaledwie kilkanaście minut samochodem! Ponadto, Marki posiadają wiele połączeń autobusowych, w tym także nocnych, kursujących do stolicy.

Dostępne są mniejsze metraże mieszkań, idealne dla osób samotnych, w tym nieruchomości dwupokojowe o rozmiarze od 35 do 45 m2. Zmotoryzowanych z pewnością ucieszy fakt, że pod budynkami znajdują się garaże podziemne, na których można wykupić miejsce.

Mieszkania MDM w Markach – możesz postarać się o dofinansowanie

Ponadto, nieruchomości proponowane przez dewelopera w Markach spełniają wymagania programu Mieszkanie Dla Młodych, który stawia warunki odnośnie dopuszczalnego metrażu (do 75 m2) oraz ceny lokalu (zależnej od danej lokalizacji). Mieszkania MDM są dostępne dla osób samotnych i małżeństw do 35. roku życia, które występują o kredyt na mieszkanie, stanowiący co najmniej 50% wartości nieruchomości. Dofinansowanie może wynosić od 10% do 30% dopłaty do wkładu własnego, co znacznie ułatwia wykonanie tak ważnego kroku, jakim jest zakup nowego mieszkania.

Więcej w kategorii Inwestycje