Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Nauka języka angielskiego dla dorosłych

Nauka języka angielskiego dla dorosłych

31 lipca 2017

Nauka języka to zawsze jest dobry pomysł i w każdym wieku możemy się na nią zdecydować. Specjalnie dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania kursy pozwolą każdemu wzbogacić zasób słownictwa i poszerzyć wiedzę z zakresu gramatyki.

nauka

Wiele szkół językowych oferuje także naukę języka angielskiego w biznesie, na który zdecydować mogą się właściciel firm i wysłać na nie swoich pracowników. Jakie jeszcze korzyści płyną z kursu angielskiego dla osób dorosłych?

Dla osób dorosłych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem przygotowane zostały specjalne kursy, które obejmują naukę od podstaw. Jedną z takich szkół jest Lincoln. Na stronie lincoln.edu.pl znaleźć możemy kilka kategorii kursów, tak aby każdy mógł dopasować odpowiedni dla siebie. Zajęcia prowadzone są w systemie porannym, popołudniowym i wieczornym, dopasowując się do wymagań i potrzeb kursantów.

Zajęcia prowadzone są przez specjalnie wyselekcjonowaną kadrę lektorską, składającą się z polskich oraz zagranicznych lektorów, którzy wykorzystują swoją bogatą wiedzę i podejście do ucznia, aby jak najwięcej wyniósł z zajęć.

Angielski biznesowy świetnie z kolei sprawdzi się dla osób, które posiadają już pewną wiedzę z zakresu języka angielskiego, ale chcą bądź muszą na potrzeby swojego zawodu poszerzyć słownictwo z zakresu m.in Management, Finance, Sales and Marketing, Human Resources, International Trade. W takich kursach kładzie się szczególnie nacisk na praktyczne umiejętności w komunikacji biznesowej tj. Telephoning, Presentations, Job Interview, Discussions and Meetings, Negotiating, Business Corespondence. To specjalistyczny kurs, który profesjonalnie przygotuje każdego do ważnych rozmów biznesowych.

Wszystkie kursy językowe dopasowane są danej grupy, a wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia. Każdy czas bowiem jest dobry na naukę, a obecnie język angielski jest podstawowym językiem komunikacji. Warto znać go chociaż na minimalnym poziomie i swobodnie porozumiewać się na przykład na wakacjach z rodziną!

Więcej w kategorii Wydarzenia

Spa Woman. Female Enjoying Relaxing Back Massage In Cosmetology Spa Centre. Body Care, Skin Care, Wellness, Wellbeing, Beauty Treatment Concept.

Uwaga na niewykwalifikowanych masażystów

Idąc na masaż do gabinetu odnowy biologicznej, salonu masażu czy też korzystając z takiej usługi w swoim domu, mamy nadzieję, że zostaniemy obsłużeni profesjonalnie, a fachowiec dobierze właściwy typ masażu do naszych potrzeb. Niestety, nie zawsze się tak dzieje, dlatego warto sprawdzić, czy masażysta posiada odpowiednie uprawnienia właściwe dla technika masażysty.

:: Altany z drewna