Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

21 sierpnia 2013

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w katowickiej dzielnicy Załęże miał miejsce kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy.

Wypadek z udziałęm motocyklisty katowice załeże55 letni mieszkaniec Katowic kierując samochodem marki Citroen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Suzuki. W wyniku zderzenia 28 letni kierujący motocyklem doznał ogólnych obrażeń ciała. W tym przypadku skończyło się na ogólnych obrażeniach ciała, kolejny taki wypadek może zakończyć się tragiczniej.

Kampania „Szacunek + Zrozumienie + Rozwaga = Bezpieczeństwo” prowadzona przez Katowicką Policję  ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze motocykli i samochodów osobowych. Do kampanii dołączają instytucje i firmy, które chcą mieć wpływ na lepszą współpracę obu grup kierowców na drodze.  Apelujemy o ostrożność i uwagę do motocyklistów jak i kierujących samochodami osobowymi.

Więcej w kategorii Wydarzenia

2

Dieta pudełkowa – jak to wygląda w praktyce?

Coraz częściej słyszysz o diecie pudełkowej i jej efektach, ale nie bardzo wiesz na czym to polega i jak zacząć? Właśnie dla Ciebie opisujemy cały proces, tak abyś dowiedział się ,,z czym to się je”, jak wybrać i na jakie efekty możesz liczyć. Fit catering – dla kogo? Można powiedzieć, że dla każdego, wszystko zależy […]