Dzielnica24.pl / Ligota - Panewniki / Kocham Cię szycie!

Kocham Cię szycie!

4 grudnia 2014

Wyciągnij z szafy zapomniane ciuchy i spróbuj nadać im drugie życie! 20 grudnia w Klubie Panorama (Katowice – Ligota) odbędzie się Projekt Fastryga.

fastryga_1

Jego pomysłodawczynie – Kasia i Zosia – zadbają o to, żeby rozbudzić Wasze pokłady kreatywności. W zimowej edycji wydarzenia dziewczyny planują promować aspekt robótek ręcznych – czynności kiedyś codziennej, która odchodzi do lamusa, a w dobie sieciówek może stać się sposobem na stworzenie unikalnej stylizacji.

W tym celu postanowiłyśmy zaprosić gości związanych z tematem przeróbek, rękodzieła dziewiarskiego i tym samym stworzyć obszar, w którym będzie można zobaczyć jak coś powstaje, zasięgnąć porady ekspertów lub spróbować swoich sił w samodzielnym wykonaniu bądź przerobieniu jakiegoś ciucha. Równolegle odbywać się będzie tzw. SWAP, czyli coraz bardziej popularna towarzyska wymiana ubrań – wyjaśnia Kasia.

Będzie to idealna okazja na konsultację kreacji sylwestrowej, karnawałowej bądź stylizacji noszonych na co dzień. Może wraz z pomocą ekspertów uda Ci się stworzyć samodzielnie unikalny dodatek albo cały element stroju? Możliwości jest wiele, bo przecież szycie jest piękne!

Więcej informacji znajdziecie na stronie naszego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/679743818806241/?fref=ts

Projekt Fastryga organizowany przez Fundację Karismo jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Cztery Pory Roku.

Więcej w kategorii Ligota - Panewniki

lato w amfiteatrze

Zapraszamy na „Lato w Amfiteatrze”

Koncerty, kabarety oraz spektakle odbędą się w Amfiteatrze Parku Zadole (ul.Wczasowa 15) w każdą sobotę lipca i sierpnia od godziny 17:00. Wstęp wolny.