Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Jak wybrać idealną suknię ślubną i jak jej szukać?

Jak wybrać idealną suknię ślubną i jak jej szukać?

4 kwietnia 2018

Wybór sukni ślubnej to dla kobiet jeden z najważniejszych elementów ślubnych przygotowań. Pierwsza przymiarka idealnej sukni to także najbardziej wyczekiwana chwila, o której śni każda przyszła panna młoda. Sam wybór ślubnej kreacji nie jest jednak prosty, niełatwo znaleźć bowiem suknię, która będzie na nas wyglądała tak samo dobrze, jak na modelce.

suknia-slubnaOkreśl swój typ sylwetki

Zanim zapoznamy się z ofertą salonów sukien ślubnych, warto dokładnie określić, jakie kreacji poszukujemy. W pierwszej kolejności powinnyśmy więc ocenić swój typ sylwetki. Suknie ślubne występują bowiem w wielu fasonach, z których nie wszystkie dobrze prezentują się na każdej kobiecej figurze.

Jeśli natomiast nie jesteśmy w stanie same określić swojej sylwetki i mieszkamy na Śląsku, warto odwiedzić dowolny salon sukien ślubnych w Katowicach i poprosić o poradę jego obsługę. Doświadczone ekspedientki z pewnością w szybki i fachowy sposób dobiorą dla nas model sukni, który podkreśli wszystkie zalety naszej figury oraz ukryje jej mankamenty.

Szukaj inspiracji w Internecie

Kiedy wiemy już, na jakich fasonach ślubnych kreacji powinnyśmy się skupić, możemy zacząć zbierać inspiracje. W tym celu najlepiej wykorzystać Internet i w wolnej chwili przeglądać zdjęcia sukien online. Na komputerze możemy także stworzyć specjalny folder, w którym będziemy zapisywały zdjęcia interesujących nas modeli. Pozwoli to nam lepiej określić, jakiej dokładnie sukni poszukujemy oraz wyłonić spośród nich swoją faworytkę.

Kolor sukni ślubnej – czysta biel czy écru?

Większość przyszłych małżonek poszukuje sukni ślubnej w białym kolorze. Warto jednak mieć świadomość, że biel bieli nierówna i nie wszystkie kobiety będą ładnie wyglądały w śnieżnobiałej kreacji. Taki kolor sukni dobrze wygląda bowiem na paniach o śródziemnomorskim typie urody lub na typowych zimach.

Jeśli mamy natomiast inny typ urody, zdecydowanie lepiej będzie postawić na suknię w kolorze złamanej bieli, np. écru, która lepiej podkreśli koloryt naszej cery, oczu oraz włosów. Odwiedzając salon sukien ślubnych w Katowicach możemy także zrobić próbę i przymierzyć suknie w różnych odcieniach bieli. Z pewnością szybko zauważymy, która z nich lepiej pasuje do naszej urody.

Umów się na wizytę w salonie sukien ślubnych

Kiedy już wiemy, jakiej dokładnie sukni szukamy, pora umówić się na pierwszą wizytę w salonie sukien ślubnych. Na pierwszą przymiarkę warto także zabrać ze sobą zaufaną osobę, która pomoże nam w podjęciu decyzji.

Na wstępie poinformujmy obsługę salonu, jakich modeli sukien szukamy i przymierzmy ich co najmniej kilka. Pozwoli to ocenić każdą kreację z osobna i wyłonienie spośród nich naszej faworytki. Jeśli wybrany salon sukien ślubnych Katowice nie posiada natomiast w swojej ofercie sukni, która w 100% spełnia nasze oczekiwania, bez paniki! Jeśli czas nas nie goni, odwiedźmy kolejne salony. W ofercie jednego z nich z pewnością znajdziemy kreację, w której poczujemy się naprawdę wyjątkowo.

Szeroki wybór salonów sukien ślubnych w Katowicach znajdziemy na portalach ślubnych. Warto więc zapoznać się z ich wizytówkami oraz wybrać najlepszy salon sukien ślubnych Katowice na Weselezklasa.pl.

Więcej w kategorii Wydarzenia

Two dumbbells on the exercise bench. Gym equipment.

Ławeczka treningowa

Ławeczka treningowa to podstawowy element wyposażenia siłowni, wiele osób wybiera ją też do domowych siłowni. Choć wielu osobom ławeczka kojarzy się z wyciskaniem na klatę, to z użyciem tego przyrządu można stworzyć kompleksowy trening całego ciała.