Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Gdzie wypożyczyć samochód w Katowicach? Sprawdzamy oferty popularnych wypożyczalni aut

Gdzie wypożyczyć samochód w Katowicach? Sprawdzamy oferty popularnych wypożyczalni aut

3 stycznia 2018

Wiadomo, że w życiu zdarzają się różne sytuacje kiedy nie zawsze możemy skorzystać z własnego auta. Nie warto jednak wpadać w panikę z powodu nieprzewidzianych momentów, tylko dowiedzieć się gdzie są najbliższe wypożyczalnie samochodów. W samych Katowicach jest ich całkiem sporo, przyjrzyjmy się im zatem.

 

bmw-918408_6401. Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

W Katowicach w trzech lokalizacjach prężnie działa Wypożyczalnia Mega Tanio, a jej ofertę można zobaczyć na stronie http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-katowice/ i tam zapoznać się ze szczegółami wynajmu. Ważne jest to, że ma ona swój punkt przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach, co jest dużym ułatwieniem podczas organizacji podróży. Również godziny, w których działa infolinia wypożyczalni są bardzo atrakcyjne ponieważ rezerwacji można dokonać od 8-23. Flota wypożyczalni obejmuje samochody osobowe, a także auta luksusowe takie jak BMW, Mercedes, Audi, Volvo. Do najczęściej wypożyczanych marek samochodów należą Ford, Toyta, Opel, Skoda, Volkswagen, Peugeot, Nissan, Hyundai.

Czy są jakieś warunki, które trzeba spełnić, by wypożyczyć samochód? Na pewno trzeba mieć ukończone 21 lat i mieć prawo jazdy minimum od roku. Korzystne jest także to, że auta z Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio mają ubezpieczenie AC, OC i Assistance. Możliwe jest tu także długoterminowe wypożyczenie samochodów oraz negocjowanie cen.

2. Wypożyczalnia Q24 Rent a car

Wypożyczalnia ta znajduje się w porcie lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach czyli bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Wynajem samochodów jest tu krótko-lub długoterminowy, co stanowi świetną alternatywę dla zakupu lub leasingu samochodowego. Wypożyczyć można tam samochody praktycznie każdego segmentu cenowego, zarówno osobowe jak i luksusowe limuzyny, które są niezastąpione podczas ślubów i innych ważnych okoliczności. Załatwienie formalności zarówno w biurze jak i na lotnisku nie stanowi tu żadnego problemu, auto można wypożyczyć od ręki.

3. Wypożyczalnia Car Net

Wypożyczalnia Car Net ma swoją siedzibę w centrum Katowic. Firma istnieje już 18 lat na rynku i cieszy się niesłabnącą renomą. Tym co wyróżnia wypożyczalnię Car Net jest fakt, że najstarszy samochód ma jedynie 2 lata, a w ofercie znajduje się ponad 1700 modeli, które są serwisowane u autoryzowanych dealerów. Flota obejmuje zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, a także te typu van oraz te z automatyczną skrzynią biegów. Wypożyczalnia oferuje wynajem krótko- i długoterminowy, jak również możliwość skorzystania z samochodu z kierowcą na przykład na okazje takie jak wesele.

4. Wypożyczalnia JOLCAR

Wypożyczalnia JOLCAR znajduje się w bardzo dogodnych punktach na terenie Katowic (Lotnisko Pyrzowice oraz centrum miasta). W ofercie firmy mamy wynajem krótko- jak i długoterminowy. Flota obejmuje samochody różnych marek, które posiadają gwarancję i pełne ubezpieczenie. Co ciekawe JOLCAR oferuje ponadto wypożyczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku. Minimalnym czasem wynajmu są 24 godziny, natomiast minimalny wiek najemcy to 21 lat.

5. Wypożyczalnia Avis

Wypożyczalnia Avis mieści się w 3 lokalizacjach (centrum Katowic oraz na lotnisku w Katowicach-Ożarowicach). Firma ta jest renomowana i znana na całym świecie – działa w 5000 biurach podróży, a także 165 krajach na całym świecie. Wypożyczalnia oferuje między innymi wynajem luksusowych samochodów od sportowych BMW poprzez ekskluzywne Audi po Mercedesy. Nie brak też tu samochodów miejskich, hatchbacków, minibusów czy vanów. W ofercie znajduje się wynajem krótko- i średnioterminowy.

Więcej w kategorii Wydarzenia

yui

Wózek dla dziecka – na co zwrócić uwagę kupując?

Wybór odpowiedniego wózka jest bardzo ważny. Taki sprzęt powinien być nie tylko ładny, odporny na zabrudzenia i wytrzymały, ale ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo naszemu maluchowi. Jaki wybrać wózek dla dziecka i na co zwrócić uwagę przy jego kupnie?

:: Zaburzenia erekcji