Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Gdzie na paintball dla firm w Śląskiem – lista 4 sprawdzonych miejsc

Gdzie na paintball dla firm w Śląskiem – lista 4 sprawdzonych miejsc

25 stycznia 2018

Paintball to rozrywka, na którą stawia wiele osób prywatnych. Z czasem staje się dla nich pasją. Często jest też okazją spotkań towarzyskich, ale i wyjść firmowych. Podpowiadamy, gdzie na Śląsku można wybrać się z pracownikami na paintball.
  

gra-w-paintballBase Camp Istebna

Pierwszym z miejsc, do którego można się udać, by zagrać w paintball, jest Base Camp. Firma ma swoją bazę w malowniczo położonej Istebnej. Obszar przeznaczony do gry umieszczony jest w lesie. Teren, jak na Beskidy przystało, jest lekko górzysty. W Base Camp Istebna stworzono labirynty, dzięki czemu rozgrywa nabiera smaku.
Aby gra mogła się odbyć potrzebne jest minimum 6 osób, dlatego to świetna oferta dla firm. Maksymalna ilość uczestników to 40. Więcej szczegółowych informacji o paintballu w Base Camp Istebna przeczytać można na http://bcamp.pl/paintball/.
Warto wiedzieć, że każdy z uczestników otrzymuje kombinezon wojskowy, maskę, rękawice, butlę i marker paintballowy. Zanim przejdzie się do rozrywki organizatorzy prowadzą szkolenie. To miejsce, w którym można zacząć swoją przygodę z paintballem.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej grupy, organizatorzy mają przygotowanych wiele scenariuszy zabaw. To doskonały pomysł na wyjazd firmowy. Dla spragnionych większej ilości rozrywek i rywalizacji, na miejscu czeka też park linowy.
 
 

Paintball Ustroń

Jeśli góry to miejsce, w które chcemy udać się na wyjazd firmowy, to oprócz Istebnej, mamy do wyboru również Ustroń. Tam siedzibę ma firma zajmująca się organizacją tego typu imprez.
Rozgrywka odbywa się w lesie na górze Równica. Do dyspozycji zawodników są oczywiście mundury, maski, markery, pociski z farbą w kulkach oraz opieka instruktora. Na terenie poligonu są bunkry, barykady z drewna, worków z piaskiem i opon.
W pobliżu również znajduje się park linowy, jest możliwość noclegu, a także skorzystania z innych atrakcji, takich jak rafting, strzelanie z łuku, przejażdżka jeepami i quadami.
 
 

Paintball Factory

W Katowicach można skorzystać z oferty przygotowanej przez Paintball Factory. Rozgrywka może odbyć się też w Rybniku i innych miejscach. Uczestnicy mają zapewnione wszystko, co niezbędne do zabawy paintballowej – kompletny sprzęt do grania oraz maskę termalną, umundurowanie goretexowe, profesjonalną obsługę instruktorską.
Co więcej do wyboru jest ok. 3 godzin autorskich scenariuszy. Dzięki temu co 20 min. można grać w inny. Zdecydować się można również na pamiątkową sesję zdjęciową. Po rozgrywce organizatorzy mogą przygotować ognisko integracyjne, grillowanie, imprezę taneczną, a także inne atrakcje: quady, strzelanie z łuku, przeciąganie liny i inne zabawy integracyjne.
 
 

Laserhouse

Dla osób, które nie chcą się brudzić, ani biegać po lasach, alternatywą jest paintball laserowy. W tym wypadku każdy z graczy wyposażony zostaje w kamizelkę połączoną z bronią, w których znajdują się czujniki, które reagują na strzały przeciwnika. W Laserhouse dostępnych jest kilka scenariuszy gier. Każda z nich trwa 20 minut. Zanim przystąpi się do rozrywki oczywiście odbywa się szkolenie.

Jak widać – jest w czym wybierać. Można postawić na paintball w górach, w lasach – klasyczny z markerami, a także na jego nowocześniejszą wersję – laserową. Każda z firm dokłada wszelkich starań, by przygotować ofertę dopasowaną do każdej grupy.
 
 

Więcej w kategorii Wydarzenia

Two dumbbells on the exercise bench. Gym equipment.

Ławeczka treningowa

Ławeczka treningowa to podstawowy element wyposażenia siłowni, wiele osób wybiera ją też do domowych siłowni. Choć wielu osobom ławeczka kojarzy się z wyciskaniem na klatę, to z użyciem tego przyrządu można stworzyć kompleksowy trening całego ciała.