Dzielnica24.pl / Wydarzenia / Gdzie na paintball dla firm w Śląskiem – lista 4 sprawdzonych miejsc

Gdzie na paintball dla firm w Śląskiem – lista 4 sprawdzonych miejsc

25 stycznia 2018

Paintball to rozrywka, na którą stawia wiele osób prywatnych. Z czasem staje się dla nich pasją. Często jest też okazją spotkań towarzyskich, ale i wyjść firmowych. Podpowiadamy, gdzie na Śląsku można wybrać się z pracownikami na paintball.
  

gra-w-paintballBase Camp Istebna

Pierwszym z miejsc, do którego można się udać, by zagrać w paintball, jest Base Camp. Firma ma swoją bazę w malowniczo położonej Istebnej. Obszar przeznaczony do gry umieszczony jest w lesie. Teren, jak na Beskidy przystało, jest lekko górzysty. W Base Camp Istebna stworzono labirynty, dzięki czemu rozgrywa nabiera smaku.
Aby gra mogła się odbyć potrzebne jest minimum 6 osób, dlatego to świetna oferta dla firm. Maksymalna ilość uczestników to 40. Więcej szczegółowych informacji o paintballu w Base Camp Istebna przeczytać można na http://bcamp.pl/paintball/.
Warto wiedzieć, że każdy z uczestników otrzymuje kombinezon wojskowy, maskę, rękawice, butlę i marker paintballowy. Zanim przejdzie się do rozrywki organizatorzy prowadzą szkolenie. To miejsce, w którym można zacząć swoją przygodę z paintballem.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej grupy, organizatorzy mają przygotowanych wiele scenariuszy zabaw. To doskonały pomysł na wyjazd firmowy. Dla spragnionych większej ilości rozrywek i rywalizacji, na miejscu czeka też park linowy.
 
 

Paintball Ustroń

Jeśli góry to miejsce, w które chcemy udać się na wyjazd firmowy, to oprócz Istebnej, mamy do wyboru również Ustroń. Tam siedzibę ma firma zajmująca się organizacją tego typu imprez.
Rozgrywka odbywa się w lesie na górze Równica. Do dyspozycji zawodników są oczywiście mundury, maski, markery, pociski z farbą w kulkach oraz opieka instruktora. Na terenie poligonu są bunkry, barykady z drewna, worków z piaskiem i opon.
W pobliżu również znajduje się park linowy, jest możliwość noclegu, a także skorzystania z innych atrakcji, takich jak rafting, strzelanie z łuku, przejażdżka jeepami i quadami.
 
 

Paintball Factory

W Katowicach można skorzystać z oferty przygotowanej przez Paintball Factory. Rozgrywka może odbyć się też w Rybniku i innych miejscach. Uczestnicy mają zapewnione wszystko, co niezbędne do zabawy paintballowej – kompletny sprzęt do grania oraz maskę termalną, umundurowanie goretexowe, profesjonalną obsługę instruktorską.
Co więcej do wyboru jest ok. 3 godzin autorskich scenariuszy. Dzięki temu co 20 min. można grać w inny. Zdecydować się można również na pamiątkową sesję zdjęciową. Po rozgrywce organizatorzy mogą przygotować ognisko integracyjne, grillowanie, imprezę taneczną, a także inne atrakcje: quady, strzelanie z łuku, przeciąganie liny i inne zabawy integracyjne.
 
 

Laserhouse

Dla osób, które nie chcą się brudzić, ani biegać po lasach, alternatywą jest paintball laserowy. W tym wypadku każdy z graczy wyposażony zostaje w kamizelkę połączoną z bronią, w których znajdują się czujniki, które reagują na strzały przeciwnika. W Laserhouse dostępnych jest kilka scenariuszy gier. Każda z nich trwa 20 minut. Zanim przystąpi się do rozrywki oczywiście odbywa się szkolenie.

Jak widać – jest w czym wybierać. Można postawić na paintball w górach, w lasach – klasyczny z markerami, a także na jego nowocześniejszą wersję – laserową. Każda z firm dokłada wszelkich starań, by przygotować ofertę dopasowaną do każdej grupy.
 
 

Więcej w kategorii Wydarzenia

yui

Wózek dla dziecka – na co zwrócić uwagę kupując?

Wybór odpowiedniego wózka jest bardzo ważny. Taki sprzęt powinien być nie tylko ładny, odporny na zabrudzenia i wytrzymały, ale ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo naszemu maluchowi. Jaki wybrać wózek dla dziecka i na co zwrócić uwagę przy jego kupnie?

:: Zaburzenia erekcji