Dzielnica24.pl / Edukacja / Edun Korepetycje w Katowicach – zapisz się na nasze zajęcia!

Edun Korepetycje w Katowicach – zapisz się na nasze zajęcia!

2 października 2015

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre, a większość uczniów ma za sobą już pierwsze sprawdziany, odpytywanie oraz testy. Niejedna osoba złapała z tego powodu gorsze stopnie lub też martwi się przygotowaniami do szkolnych egzaminów: matury, testu gimnazjalnego czy też sprawdzianu szóstoklasisty.

Z pomocą takim uczniom przychodzi Edun Korepetycje w Katowicach. Placówka mieści się w centrum miasta, przy ulicy Staromiejskiej 11, a nieco więcej o jej funkcjonowaniu opowie nam Małgorzata Dziedzic.

Korepetycje z matematyki w Katowicach? Odwiedź Edun

Redakcja: Dlaczego wybór korepetycji nie jest taką prostą sprawą?

Małgorzata Dziedzic: Generalnie wydaje się, że wystarczy przejrzeć gazetę albo portal, wybrać kilka ogłoszeń, skontaktować się i umówić z najlepszym korepetytorem. Jednak sprawa nie jest taka łatwa. Zanim dokonamy wyboru należy sprawdzić, jakie dana osoba ma doświadczenie oraz czy zna najnowsze wymogi programowe. Nie raz miałam już styczność z rodzicami, którzy wydali niemałe środki, by dowiedzieć się, że ich dziecko było uczone w sposób zbyt akademicki lub wręcz odwrotnie, korepetytor realizował program sprzed reformy. W Polsce pokutuje przekonanie, że korepetycje mogą być prowadzone przez każdego i to idealne zajęcie dla studentów.

Redakcja: A tak nie jest?

Małgorzata Dziedzic: A czy powinno? Czy wolimy leczyć się u lekarza czy u osoby, która przeczytała dwie książki, a ma dużo wolnego czasu i chce sobie dorobić? Nie każdy ma dar do nauczania, nie każdy ma także potrzebną do tego wiedzę. Płacąc za zajęcia dla dziecka warto wybrać kogoś, kto może nam zaoferować konkretne rzeczy w konkretnej cenie. Taka właśnie idea przyświecała powstaniu naszej placówki. Działamy legalnie, zatrudniamy osoby z odpowiednim wykształceniem. Prowadzimy na przykład kursy przygotowawcze do matury i innych egzaminów szkolnych, których program opracowany został razem ze specjalistami z Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Redakcja: A jaką dokładnie macie ofertę?

Małgorzata Dziedzic: Prowadzimy korepetycje indywidualne oraz grupowe ze wszystkich szkolnych przedmiotów, jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia nawet z przedmiotów zawodowych lub rzadko wybieranych na maturze. Ponadto oferujemy kursy przygotowujące do testu gimnazjalnego, sprawdzianu szóstoklasisty oraz matury. W czasie wakacji prowadzimy kursy poprawkowe, pozwalające przygotować się do kolejnego podejścia do egzaminu dojrzałości lub egzaminu komisyjnego, przepuszczającego warunkowo do następnej klasy. Oprócz tego prowadzimy kursy językowe, głównie pod kątem zdobycia certyfikatu językowego. W czasie ferii organizujemy półkolonie dla dzieci. Ale najciekawszą opcją naszej oferty są kursy SAT, przygotowujące do zdania amerykańskiej matury.

Redakcja: Jest coś jeszcze, co Was wyróżnia?

Małgorzata Dziedzic: Tak, można nas przetestować za darmo. Wystarczy przyjść na lekcję próbną i zobaczyć, jaki faktycznie oferujemy poziom.

Więcej w kategorii Edukacja

yui

Wózek dla dziecka – na co zwrócić uwagę kupując?

Wybór odpowiedniego wózka jest bardzo ważny. Taki sprzęt powinien być nie tylko ładny, odporny na zabrudzenia i wytrzymały, ale ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo naszemu maluchowi. Jaki wybrać wózek dla dziecka i na co zwrócić uwagę przy jego kupnie?