Dzielnica24.pl / Dąb / Dar IPN dla szkoły

Dar IPN dla szkoły

14 czerwca 2013

Biblioteka katowickiej Szkoły Podstawowej nr 17 została zasilona o nowe pozycje. Wszystko po to by wspierać uczniów w nauce historii.

Dar ipn dla szkoły podstawowej nr 17 w katowicachW dniu 3 czerwca 2013 r. Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach dr Andrzej Drogoń przekazał na ręce Pani Dyrektor Aleksandry Musioł publikacje IPN w celu zasilenia biblioteki szkolnej oraz zainicjowanie przez najzdolniejszych uczniów indywidualnych badań nad historią Polski, a w szczególności Małej ojczyzny – Śląska.

"Pamięć o dniach minionych, o chwilach pełnych dumy i chwały, o aktach sprzeciwu wobec zła i o dowodach odwagi jest naszym obowiązkiem. Takim samym, jak wspólna troska o przyszłe losy Ojczyzny, za które ponosimy odpowiedzialność."

 

Więcej w kategorii Dąb

psychologia gestalt Barbara Królewicz

Gestalt – poszerzanie świadomości

Współczesna psychologia oferuje wiele różnych szkół, technik i podejść. Poszukujący dla siebie najlepszego rozwiązania często kierują swoją wagę na wyjątkową terapię Gestalt, która dla wielu osób okazała się uwolnieniem od wewnętrznych napięć i konfliktów

:: Pożegnanie lata

:: Alarmy bombowe