Dzielnica24.pl / Dąb / Alarmy bombowe

Alarmy bombowe

25 czerwca 2013

Dziś od rana w Katowicach wszystkie służby bezpieczeństwa zostały postawione w stan najwyższej gotowości – powód? Anonimowy e-mail z informacją o podłożonych bombach.

alarmy bombowe w centrum KatowicAlarmy bombowe w Katowicach ogłoszono z samego rana. Informacje o podłożonych bombach w katowickich szpitalach (przy ul. Raciborskiej i Józefowskiej) oraz Prokuraturze Okręgowej przy ul. Wita Stwosza zostały przesłane za pomocą e-maili dziś w nocy, około północy. Policja informacje o zagrożeniu otrzymała po godzinie 7.00. Jak się później okazało bardzo podobne informacje na swoich skrzynkach mailowych znalazły również szpitale w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej oraz Silesia City Center.

W efekcie alarmu bombowego policja zmuszona była do ewakuacji pacjentów obu katowickich szpitali. Część z pacjentów opuściła budynek o własnych siłach, natomiast pozostali zostali przewiezieni do innych placówek karetkami. Od godziny 11.00 zamknięta została również Silesia City Center.

Więcej w kategorii Dąb

psychologia gestalt Barbara Królewicz

Gestalt – poszerzanie świadomości

Współczesna psychologia oferuje wiele różnych szkół, technik i podejść. Poszukujący dla siebie najlepszego rozwiązania często kierują swoją wagę na wyjątkową terapię Gestalt, która dla wielu osób okazała się uwolnieniem od wewnętrznych napięć i konfliktów

:: Pożegnanie lata

:: Dar IPN dla szkoły