Dzielnica24.pl / Piotrowice - Ochojec / 1 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych „Old Timers Garage”

1 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych „Old Timers Garage”

16 sierpnia 2013

24 i 25 sierpnia na terenie 5 miast odbędzie się 1 Śląski Zlot Pojazdów Zabytkowych "Old Timers Garage"


I Śląski zlot pojazdów zabytkowych old timers garageW trakcie 2 dni na liczącej blisko 80 km trasie uczestnicy odwiedzą: Katowice, Zabrze, Chorzów, Siemianowice Śląskie oraz Tychy.  W sobotę, 24 sierpnia, wielbiciele motoryzacji pojawią się w Katowicach:


1. Parking Strzeżony przy ul. Szewskiej 8:30 – 9:30
Zbiórka uczestników na parkingu strzeżonym przy ul. Szewskiej. Tutaj zostawiamy samochody i przechodzimy pieszo do Teatr & Klub muzyczny "Old Timers Garage" (ok. 100m) gdzie nastąpi rejestracja uczestników i oficjalne rozpoczęcie wydarzenia. Uczestnicy zlotu nie płacą za wjazd na teren parkingu i pozostawienie na nim pojazdu.

2. Teatr & Klub muzyczny Old Timers Garage (A) 9:30 – 11:00

Rejestracja uczestników oraz uroczyste otwarcie zlotu połączone z poczęstunkiem oraz zwiedzaniem mini-muzeum motoryzacji z eksponatami z kolekcji Adama Grządziela. Na tym etapie wręczane będą numery startowe oraz wszelkie niezbędne informacje na temat zlotu. Otwarciu towarzyszył będzie występ światowej sławy muzyka bluesowego Kajetana Drozda.
Po otwarciu zlotu wracamy na parking strzeżony skąd wspólnie wyruszymy na trasę zlotu. Do Zabrza pilotować będą nas nasi przyjaciele z Wrak Race Silesia.

Więcej w kategorii Piotrowice - Ochojec

rawa katowice

Dołącz do Rawy Katowice – rekrutacja 31 stycznia!

Przed baseballistami Rawy Katowice kolejny pracowity sezon i jak co roku w czasie okresu zimowego przeprowadzona zostanie rekrutacja do drużyny.

:: Zagraj na Bukowej